بازدید رئیس حوزه علمیه خواهران و هیئت همراه از موسسه فرهنگی قرآن و عترت پیامبر اعظم(ص) ساری

حجت الاسلام دکتر قائمی، مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران به همراه سرکار خانم اردشیری؛ معاون پژوهش و خانم قاسمیان؛ کارشناس فعالیت های پژوهشی حوزه خواهران مازندران از موسسه پژوهشی_آموزشی پیامبر اعظم(ص) ساری بازدید کردند.
ایشان با ابراز خرسندی از این بازدید اظهار داشت: ضرورت دارد حوزه‌های علمیه خواهران به عنوان متولیان پرورش و تربیت بانوان اندیشمند، متخصص و آگاه به معارف اسلامی و کارآمد در سطح ملی و بین‌المللی، تعامل سازنده‌ای با یکدیگر و نیز با سایر مراکز علمی و فرهنگی داشته باشند و در این راستا از ظرفیت های دانشی و مهارتی در عرصه‌های علمی و اجرائی بهره‌مند شوند.
مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران تاکید کرد: حوزه علمیه خواهران مازندران به این مساله عنایت دارد و این بازدید فتح بابی برای گسترش همکاری‌های علمی پژوهشی دو مرکز خواهد بود.
حجت الاسلام دکتر #هاشمی؛ رئیس موسسه پیامبر اعظم(ص) نیز با معرفی فعالیت‌های این موسسه بیان نمود: پژوهش محور اصلی فعالیت‌های موسسه پیامبر اعظم(ص) می‌باشد و این مجموعه با پیشینه حدود یازده سال در عرصه تولید و نشر مبتنی بر خرد جمعی و کار گروهی و مشارکتی قدم‌های شایسته‌‎ای برداشته است و از جمله آثار پژوهشی این موسسه می توان به دو فصلنامه علمی_ترویجی الاهیات قرآنی و بیش از ۳۰ عنوان کتاب تولیدی در نشر سردار شهید طوسی اشاره کرد.

 

🔵 روابط عمومی موسسه فرهنگی قرآن و عترت پیامبر اعظم(ص) ساری

✔️به ما بپیوندید…
🌐 https://ipmsari.ir
🟣 https://www.instagram.com/ipm.sari/
🔵 https://t.me/ipmsariii

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.