برگزاری یازدهمین نشست تخصصی «به سوی گفتمان قرآنی»

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی قرآن و عترت پیامبر اعظم(ص) ساری، یازدهمین نشست تخصصی «به سوی گفتمان قرآنی» با محوریت «بررسی ابعاد و تاثیر رسانه ها و شبکه های مجازی بر جامعه و خانواده»، توسط معاونت پ‍‍‍‍‍ژوهش و آموزش موسسه فرهنگی قرآن و عترت پیامبر اعظم(ص) ساری، برگزار شد.

این نشست در تاریخ ۳ بهمن ۱۳۹۴ با حضور چند تن از اساتید و محققان علوم اسلامی برگزار گردید؛ جناب دکتر نادر رازقی (هیئت علمی دانشگاه مازندران) به عنوان طراح علمی بحث به طرح بحث پرداختند.

در ابتدا پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و عرض خیرمقدم به محققان گرامی توسط حجت الاسلام دکتر سید علی هاشمی، معاون پژوهشی موسسه پیامبر اعظم(ص) ساری، حجت الاسلام دکتر قاسمی طوسی رئیس مؤسسه نکاتی را در خصوص فعالیت های موسسه بویژه نشریات مکتوب آن بیان کردند و خواستار همکاری و همراهی بیشتر اساتید حوزه و دانشگاه بویژه اساتید حاضر در جلسه با فعالیت های موسسه شدند.

در ادامه جناب آقای دکتر رازقی عضو محترم هیات علمی دانشگاه مازندران به عنوان طراح علمی بحث، به مدت ۳۰ دقیقه به طرح بحث پرداختند.

پس از آن؛ محققان حاضر در نشست، با افاضات و نقّادی های خود، در تکمیل مباحث و تبیین دامنه های آن کوشیدند.

لازم به ذکر است که در این نشست علاوه بر اساتید حوزه و دانشگاه،  آقایان عیسی قاسمی طوسی (مدیرکل محترم فرهنگی و اجتماعی استانداری مازندران)، احد جاودانی (مدیر کل محترم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران)، حامد دیانی (مدیر محترم آموزش و پرورش ناحیه ۱ ساری) و عزیزانی از اداره حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران حضور به هم رساندند.

✔️به ما بپیوندید….
🌐 https://ipmsari.ir
🟣 https://www.instagram.com/ipm.sari/
🔵 https://t.me/ipmsariii

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.