پیام تبریک رییس موسسه به مناسبت آغاز سال نو

 بسم الله الرحمن الرحیم


«وَاللَّـهُ الَّذِي أَرْسَلَ الرِّيَاحَ فَتُثِيرُ سَحَابًا فَسُقْنَاهُ إِلَىٰ بَلَدٍ مَّيِّتٍ فَأَحْيَيْنَا بِهِ الْأَرْضَ بَعْدَ مَوْتِهَا ۚ كَذَٰلِكَ النُّشُورُ» (فاطر/9)


بهار پرشکوه و امیدگستر از راه رسید و انشاالله سالی پرخیر و برکت برای همه ابناء بشر و به‌ویژه هم‌میهنان عزیزمان آغاز شد. بهار ولایت‌نشانی که در میانه ماه پر‌ ارج رجب آمد و با خود عطر دل‌انگیز  نبوی و علوی دارد.


سالی دیگر بر موسسه مبارک پیامبر اعظم(ص) ساری هم گذشت و این خدمتگزار در آغازین روزهای سال نو و نخستین روز کاری موسسه در سال جدید، ضمن تشکر از زحمات همه همکاران،معاونان محترم،محققان فرهیخته، مدیران و کارکنان معظم‌ و نیز کسانی که با درک اهداف بلند موسسه، ما را مورد حمایت ها و الطاف خود قرار دادند، سال نو را به همگان تبریک و تهنیت می‌گوید و برای همه نامبردگان سالی سرشار ازسلامتی،شادابی و نشاط ایمانی از خداوند بزرگ می طلبد. 


با اغتنام فرصت دیگر بار از زحمات ارجمند رییس پیشین موسسه جناب آقای دکتر قاسمی طوسی تشکر می‌کنم و امیدوارم در سال جدید از عنایات ویژه مسئولان محترم بخصوص معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین مسئولان محترم استانی و‌ نیز اساتید و عالمان ربانی برخوردار باشیم.


یکی از رسالت های مهم موسسه نشر‌ آموزه‌های قرآن و‌ اهل‌البیت(ع) در جامعه است و بدیهی است که تحقق این امر در گرو افزایش دایره مخاطبان است.به همین خاطر فعال‌سازی دختران و بانوان و برنامه‌ریزی برای حضور فعال و مشارکت آنان در تصمیم‌سازی‌ها و  فعال‌سازی حوزه آموزش و همچنین ارتقاء بخشی به روابط عمومی موسسه، در راس اولویت‌های برنامه‌ای سال جدید است. امیدوارم معاونان ارجمند و سایر همکاران عزیز با همتی عالی‌تر و حضوری مستمر برای تحقق این امور بیش از‌پیش بکوشند.


بخش پژوهش موسسه و محققان محترم ما از آغاز کار تا کنون همواره مفتخر به تولید در حوزه تفکر‌دینی بوده و هستند. انتظار آن است که معاونت محترم پژوهش در سالی که از سوی مقام معظم رهبری، «سال رونق تولید» نام گرفته است با اهتمامی مضاعف به  برنامه‌ریزی جهت تولید هرچه بیشتر در مجال واسع اندیشه دینی‌ بپردازد.


اطمینان می‌دهم که اینجانب و همکاران ارجمندم در سال جدید هم جز به اهداف عالیه موسسه که همان فرهنگ‌سازی بر اساس آموزه‌های قرآن و اهل بیت(ع) و نشر علوم نورانی آنان است،نمی اندیشیم و  در این راه بر خدای بزرگ توکل می کنیم و البته به کمک‌های بندگان صالحش نیز دل‌خوشیم.


والحمدلله اولا و آخرا و ظاهرا و باطنا!


محمود دیانی
رییس موسسه پیامبر اعظم ص ساری
پنجم فروردین نود و هشت

 

 

اضافه کردن نظر
 

 

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه قرآن و عترت پیامبر اعظم (ص) - ساری می باشد.
طراحی و اجرا : گروه نرم افزاری یکان پرداز آسیا