دیدار اعضای هیأت مؤسس با حضرت آیت الله طبرسی

اعضای هیأت مؤسس موسسه پیامبر اعظم(ص) ساری با حضرت آیت الله طبرسی نماینده محترم ولی فقیه در استان مازندران دیدار کردند.

 

دراین دیدار که در فضایی صمیمی برگزار شد، بعد از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، حجت الاسلام و المسلمین دکتر قاسمی طوسی رئیس موسسه، ضمن قدردانی از ایشان بابت وقتی که در اختیار اعضای مؤسسه قرار دادند، توضیحات کوتاهی درباره فعالیت های مؤسسه در زمینه منشورات، گفتمان های علمی- تخصصی، کتابخانه علوم اسلامی امام رضا(ع)، همایش های فصلی ویژه عموم مردم، همایش های تخصصی ویژه محققان و پژوهشگران و ... ارائه کردند.

 

دکتر قاسمی طوسی در بخش دیگری از سخنان خود به همایش ملی «آموزه های اسلامی، انسان معاصر و نظام خانواده» اشاره کرده و گزارشی از فعالیت های انجام شده برای برگزاری همایش در 19 اسفند، خدمت آیت الله طبرسی رئیس شورای سیاستگذاری همایش بیان داشتند.

 

در ادامه حضرت آیت الله طبرسی، ضمن عرض خیر مقدم، رضایت خود را از فعالیت های موسسه ابراز داشته و ثمرات و نتایج این تلاشها را با وجود عمر کوتاه موسسه، چشمگیر دانست.

 

ایشان وجود وحدت بین اعضا و تلاش با نیت خدمت به قرآن را از دلایل مهم موفقیت مؤسسه دانسته و ابراز امیدواری کردند که با حفظ همین رویه، استان و کشورهر چه بیشتر از خدمات قرآنی این مرکز فاخر بهره مند گردند.

 

آیت الله طبرسی با اشاره به همایش ملی «آموزه های اسلامی، انسان معاصر و نظام خانواده»، بیان داشتند: «ساختن جامعه ای که تحت هجمه‌های مختلف فرهنگی است بسیار دشوار بوده و لذا رسالت ما بسیار سنگین است؛ لیکن «لا یکلف الله نفساً الا وسعها»،  به اندازه توان باید تلاش کنیم تا انشاالله نقش خودمان را آن مقدار که می توانیم ایفا نماییم. انشاالله خداوند به شما توفیق بدهد تا با موفقیت این همایش را برگزار نمایید.»

 

ایشان با تشکر از فعالیت‌های صورت گرفته، نظرات خود را در جهت هرچه  بهتر برگزار شدن همایش بیان داشتند.

 

 

گزارش تصویری :

 

برای دیدن تصاویر در اندازه اصلی روی آن ها کلیک کنید.

 

 

 

 

اضافه کردن نظر
 

 

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه قرآن و عترت پیامبر اعظم (ص) - ساری می باشد.
طراحی و اجرا : گروه نرم افزاری یکان پرداز آسیا