دیدار هیات رئیسه موسسه پیامبر اعظم(ص) ساری با رئیس ستاد نماز جمعه تهران

اعضای هیات رئیسه موسسه پیامبر اعظم(ص) ساری با جناب آقای سید باقر پیشنمازی، رئیس ستاد نماز جمعه تهران دیدار کردند.

 

در این دیدار ابتدا حجت الاسلام قاسمی طوسی رئیس موسسه ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، گزارشی از فعالیت موسسه در زمینه های پژوهشی و فرهنگی با محوریت قرآن از جمله همایش ملی آموزه های اسلامی، انسان معاصر و نظام خانواده در فروردین 96 و تولید دوفصلنامه علمی- ترویجی "الاهیات قرآنی" و تولیدات مکتوبِ پژوهش محور در نشر سردار شهید طوسی ارائه نمودند.

 

در ادامه آقای پیشنمازی ضمن تشکر از اقدامات پژوهشی موسسه در حوزه قرآن و عترت، از آمادگی ستاد نماز جمعه تهران جهت معرفی و فروش محصولات و تولیدات علمی موسسه خبر داد.

 

 

ایشان با اشاره به خلاء مباحث معرفتی و اخلاقی قرآن در جامعه، افزود: آثار و نتایج  این معارف باید در خانواده ها و در جامعه نمود پیدا کند.

 

رئیس ستاد نماز جمعه تهران افزود: هر چند موسسات قرآنی تلاش‌ها و برنامه‌ريزي‌ها و جلساتي  پیرامون پژوهش های قرآنی انجام داده اند، ولي تاكنون دستاورد چنداني در ميدان پژوهش نشان نداده اند و آثار این پژوهش های قرآنی باید در جامعه و در بین جوانان مشهود باشد.

 

ایشان، جهت دهی و حمايت از پژوهش‌هاي مؤسسات و مراكز قرآني خارج از دانشگاه  را بسيار مهم و خطير دانست و بر حمایت نهادها و سازمان های دولتی  از این گونه موسسات قرآنی تاکید کردند تا شاهد افزايش و ارتقاي كمي و كيفي تحقيقات قرآني در جامعه باشيم.

 

 

 

 

 

اضافه کردن نظر
 

 

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه قرآن و عترت پیامبر اعظم (ص) - ساری می باشد.
طراحی و اجرا : گروه نرم افزاری یکان پرداز آسیا