برگزاری اولین جلسه کمیته علمی همایش ملی «آموزه های اسلامی، انسان معاصر و نظام خانواده»

اولین جلسه کمیته علمی همایش ملی «آموزه های اسلامی، انسان معاصر و نظام خانواده»  در تاریخ 1395/6/10 در محل موسسه پیامبر اعظم (ص) ساری برگزار شد.

 

در ابتدای این جلسه حجت الاسلام و المسلمین دکتر قاسمی طوسی، رئیس موسسه و همایش یاد شده، ضمن عرض خیر مقدم خدمت مهمانان محترم و معرفی اجمالی موسسه و فعالیت‌های آن، توضیحاتی را پیرامون نحوه شکل گیری ایده و هسته اولیه این همایش دادند. ایشان هدف از برگزاری این همایش را پرداختن به مباحث و مشکلات مرتبط با نظام خانواده بیان کردند.

 

سپس حجت الاسلام و المسلمین دکتر زکوی، دبیر همایش، ضمن معرفی ساختار همایش، مهم‌ترین هدف همایش را استفاده از آموزه‌های قرآن و سنت در ارائه الگوی خانواده اسلامی و حل چالش‌‌های موجود در این زمینه دانستند.

 

در ادامه دکتر رمضان مهدوی، دبیر علمی همایش، اداره جلسه را بر عهده گرفتند و ضمن بیان نظرات خود، مهمترین نکته را اتفاق نظر اعضای کمیته علمی در مورد نام این همایش دانسته  و آن را در دستور کار جلسه قرار دادند.

 

سپس هر یک از اساتید حاضر در جلسه نظرات خود را بیان نموده و عنوان «آموزه های اسلامی، انسان معاصر و نظام خانواده»، از دل گفتگوهای شکل گرفته مورد تصویب قرار گرفت. همچنین مقرر گشت که جلسه بعدی نیز در روز پنجشنبه 1395/6/11 در محل موسسه برگزار شود.

 

 

برای دیدن عکس ها اینجا کلیک کنید

اضافه کردن نظر