در نشست مشترک رییس مؤسسه پیامبر اعظم با مدیر کل صدا و سیمای مازندران تأکید شد؛

 همکاری مشترک مؤسسه پیامبر اعظم و صدا و سیمای مازندران در تهیه برنامه های قرآنی

حجت الاسلام والمسلمین دکتر هاشمی، رییس مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت پیامبر اعظم(ص) ساری در دیدار مدیر کل صدا و سیمای مازندران ضمن تبیین برنامه های این مؤسسه گفت: رویکرد کلی این مؤسسه فعالیت های پژوهشی در حوزه قرآن و عترت است.

وی با اشاره به برگزاری چندین نشست تخصصی با عنوان گفتمان قرآنی با حضور و مشارکت  فعالان و پژوهشگران اشاره کرد و افزود: خوشبختانه این نشست ها با استقبال بسیار خوب پژوهشگران این حوزه روبرو شده است.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر هاشمی در ادامه با اشاره به اهمیت تبلیغ و تبیین مباحث قرآنی در سطح جامعه بر ضرورت تهیه، ضبط و پخش برنامه های گفتمان قرآنی این مؤسسه از سوی صدا و سیمای استان تأکید کرد.

دکتر هادی ابراهیمی، مدیر کل صدا و سیمای مازندران نیز در این نشست ضمن تقدیر از فعالیت های دینی و قرآنی، مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت پیامبر اعظم(ص) ساری از آمادگی شبکه طبرستان برای مشارکت این مؤسسه در تهیه برنامه های قرآنی در زمینه های مختلف به ویژه پاسخگویی به شبهات دینی خبر داد.

وی با بیان این که مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت پیامبر اعظم(ص) برنامه های محتوایی خود را جهت بررسی به صدا و سیمای مرکز مازندران ارائه کند، تصریح کرد: به طور حتم این تعامل و همکاری فرهنگی و قرآنی می تواند در تقویت مباحث فرهنگی و قرآنی سطح استان بسیار اثرگذار باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *