پیام تسلیت هیات رییسه موسسه پیامبر اعظم(ص) ساری در پی درگذشت مرحوم آقای حامد دیانی

هیات رییسه موسسه پیامبر اعظم(ص) ساری با صدور پیامی درگذشت جناب آقای حامد دیانی رئیس فقید آموزش و پرورش ناحیه یک ساری و همیار اجرایی موسسه پیامبر اعظم(ص) را تسلیت گفتند.

متن پیام تسلیت بدین شرح است:

و بقاء، مختص ذات اوست…

خبر درگذشت معلم مومن و متعهد، صادق، اندیشه ورز، مدیر توانمند و اخلاق مدار آموزش و پرورش ناحیه یک ساری و همیار دلسوز و مخلص موسسه فرهنگی قرآن و عترت پیامبر اعظم(ص) ساری مرحوم آقای حامد دیانی، همه‌ی دوستان و دوستداران آن چهره‌ی خدوم را محزون و مغموم کرد.

سال‌ها مساعی صابرانه و خدمات صادقانه در ساحات مختلف تربیتی و مدیریتی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، به ویژه در جایگاه خطیر رییس آموزش و پرورش ناحیه یک ساری، سعادت بزرگی بود که خداوند متعال مشمول حال آن فقید سعید نموده بود.

هیات رییسه موسسه پیامبر اعظم(ص)، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره‌ی آن زنده یاد که منشاء اثرات ارزنده‌ای بود، مراتب تسلیت و تعزیت خویش را به جناب حجت الاسلام دکتر محمود دیانی؛ رییس محترم و جناب آقای دکتر محمدعلی دیانی؛ مدیر محترم پژوهش،نشر و اسناد موسسه، خانواده‌ی معزّز و بازماندگان معزّا، به خصوص یادگار شهید و همسر مکرمه آن مرحوم تقدیم نموده و از درگاه خداوند غفور برای عزیز سفرکرده، غفران الهی و همنشینی با صُلحا و برای بستگان داغدارش، صبر و سلامت تمنّا داریم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *