بازدید جناب آقای منصورعلی زارعی؛نماینده محترم مردم شهرستان ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی از موسسه پیامبر اعظم(ص)

نماینده مردم شهرستان ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی از از محل موسسه فرهنگی قرآن و عترت پیامبر اعظم(ص) ساری بازدید و با رییس و کارکنان این موسسه گفت‌وگو کرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه پیامبر اعظم(ص)، منصورعلی زارعی؛ رییس مجمع نمایندگان مازندران درمجلس شورای اسلامی در بازدید از محل موسسه فرهنگی قرآن و عترت پیامبراعظم(ص) ساری اظهار کرد: چند ویژگی خوب در کار این موسسه دنبال شده است که اولین موضوع توجه به مقوله پژوهش های قرآنی است.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی گفت: قرار داشتن روحانیت حوزوی و دانشگاهی در متن کار موسسه فرهنگی قرآن و عترت پیامبر اعظم(ص) در پیشرفت‌های این موسسه بسیار موثر است، زیرا روحانیت دانشگاهی و حوزوی، مرجع درست تفکر اسلامی است.

زارعی در ادامه افزود: کار در مسیر نشر معارف تابناک قرآن و سیره اهل بیت (علیه‌السلام) آنقدر عظمت دارد که هر چقدر در مسیر آن تلاش کنیم باز هم کم است. برای خدمت به قرآن نباید کوتاهی کنیم و باید از حداکثر توان و منابع خود برای گسترش جامعیت قرآن در سطح جامعه و دانشگاه استفاده کنیم.

رییس مجمع نمایندگان مازندران با اشاره به فرارسیدن ایام الله دهه فجر گفت: توجه به پژوهش از مهمترین کارهایی است که در زمینه ریل‌گذاری و بسترسازی فعالیت‌های فرهنگی و قرآنی در آینده اهمیت دارد و انقلاب ما یک انقلاب فرهنگی است و ما باید فرهنگ و دین را در سایه قرآن و ارزش‌های پاک شهدا مدنظر داشته باشیم.

در ابتدای این دیدار، حجت الاسلام دکتر دیانی؛ رییس موسسه پیامبر اعظم(ص) ضمن تشکر از حضور جناب آقای زارعی در محل موسسه پیامبر اعظم(ص) به تشریح مهمترین برنامه ها و اهداف موسسه در سال جاری از جمله همایش ملی« مازندران شناسی و الگوی اسلامی-ایرانی پیشرفت» پرداخت.

حجت‌الاسلام دکتر محمود دیانی؛ رییس موسسه پیامبر اعظم(ص) ساری با اشاره به برگزاری همایش ملی« مازندران شناسی و الگوی اسلامی-ایرانی پیشرفت»  گفت: هدف ما در این همایش تبیین جایگاه تمدنی مازندران و گشودن چشم‌اندازی راه گشا بر مبنای الگوی اسلامی پیشرفت است و لازمه موفقیت این رویداد بزرگ علمی و فرهنگی در مازندران حمایت همه مسئولان مازندران می باشد.

دکتر دیانی، با اشاره به این‌که در این همایش ملی از ظرفیت‌های علمی حوزه‌های علمیه، دانشگاه‌ها و سایر مراکز علمی، آموزشی و فرهنگی کشور بهره خواهیم گرفت، بیان کرد: تلاش خواهیم کرد یک رویداد مهم علمی فاخر در شأن دیار علویان را با همکاری نهادهای علمی و فرهنگی برگزار کنیم.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *