پیام تبریک رئیس موسسه پیامبر اعظم(ص) ساری در پی انتصاب حضرت آیت الله لائینی به سمت نماینده ولی فقیه در مازندران

سرور فرهیخته جناب آیت الله آقای محمدی لائینی (حفظه الله تعالی) سلام علیکم،

اگرچه در بدو انتصاب آنجناب به عنوان نماینده مقام معظم رهبری در استان و امام جمعه شهرمان ساری، شخصا انجام وظیفه نموده و عرض تبریک کرده بودم اما اکنون و در روز ارجمند وحدت حوزه و دانشگاه مایلم تا به عنوان یک خدمت گزار فرهنگ قرآن و اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام، در موسسه پیامبر اعظم ص ساری بار دیگر ادای احترام نمایم.
به سهم خود مطمئنم در سایه زهد و تقوای شما که برخاسته از باور و ریشه دار در بیت رفیع مرحوم حضرت آیت الله محمدی لایینی است، شاهد اقبال هرچه افزون تر مردم عزیز به فرهنگ دین مبین و شعائر آسمانی اش خواهیم بود و نیز دامان واسع جنابعالی گروه های مختلف دین مدار و متعلق به انقلاب اسلامی را پوشش خواهد داد.
این امید و انتظار با توجه به شخصیت جامع شما و خصوصا تجربه ارزنده ای که از حضور در دانشگاه و حشر ونشر با اساتید،نخبگان و دانشجویان به دست آورده اید، ممکن تر و تحقق پذیرتر می نماید.
جناب آیت الله!
اکنون به نمایندگی از کلیه ارکان موسسه پژوهشی،فرهنگی و آموزشی قرآن و عترت پیامبر اعظم ص ساری که خود نمادی از وحدت حوزه و دانشگاه است و افتخار میزبانی جنابعالی را هم در یکی از نشست های پژوهشی خود در سال های گذشته دارد،
خالصانه ترین تبریکات و تهانی را خدمت شما معروض می دارم. همچنین آمادگی موسسه را جهت اجراء اوامر حضرت عالی در حوزه تولید و نشر فرهنگ عالی و راقی دین مبین اعلام می کنم.
در همین جا لازم و واجب می دانم تا از زحمات و خدمات ارزنده فرهنگی ، اجتماعی،انقلابی ومذهبی حضرت آیت الله طبرسی حفظه الله در طی چهار دهه به ساری و استان مازندران و نیز لطفی که به موسسه داشتند تشکر نمایم که من لم یشکر المنعم من المخلوقین لم یشکر الخالق.
از حضرت باری تعالی شفای عاجل ایشان و سلامت و توفیق شمارا مسالت دارم.
ارادتمند: محمود دیانی رییس موسسه قرآنی پیامبر اعظم ص ساری

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *