بازدید عبدالله مهاجر دارابی( رئیس اتاق بازرگانی،صنایع، معادن و کشاورزی مازندران) و عباس رمدانی( رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای مازندران )از موسسه فرهنگی قرآن و عترت پیامبر اعظم(ع) ساری

به گزارش روابط عمومی موسسه پیامبر اعظم(ص) ساری، عصر روز دوشنبه ۲۱ آبان، عبدالله مهاجر دارابی؛ رئیس اتاق بازرگانی،صنایع، معادن و کشاورزی مازندران به همراه عباس رمدانی؛رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای مازندران با رئیس، معاون و مدیران موسسه پیامبر اعظم(ص) دیدار کردند.

در ابتدای این دیدار، حجت الاسلام دکتر محمود دیانی( رئیس موسسه)ضمن اشاره به اهداف و برنامه های ماموریتی موسسه، تحقق سند چشم انداز موسسه را حمایت همه ی دلسوزان حوزه قرآن و عترت دانست.

در ادامه آقای مهاجر با تمجید فعالیت های  موسسه پیامبر اعظم(ص) تصریح کرد: این موسسه کارهای بزرگ و ارزشمندی انجام داده و هنر ما نیز بایدحمایت از فعالیتهای تخصصی آن از زوایای مختلف باشد.

رئیس اتاق بازرگانی مازندران از موسسه پیامبر اعظم(ص) به عنوان قطب پژوهش های قرآنی استقبال کرد و افزود: در اتاق بازرگانی مایل هستیم تا زمینه سازی لازم صورت گیرد و بتوانیم این مهم را محقق بخشیم به طوری که در عرصه ملی نیز، این موسسه به جایگاه واقعی خود برسد.

در ادامه آقای رمدانی( رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای مازندران ) ضمن اشاره به تشکیل انجمن خیرین قرآنی، خاطر نشان کرد ، انجمن خیرین قرآنی با کمک ومشارکت خود در فعالیت های موسسه می توانند در تحقق برنامه های تعریف شده این موسسه نقش بسزایی داشته باشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *