پیام تبریک رئیس موسسه در پی انتصاب دکتر کوروش نوذری، رئیس جدید دانشگاه مازندران

دکتر محمود دیانی با صدور پیامی ،انتصاب دکتر کوروش نوذری به سمت ریاست دانشگاه مازندران را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی موسسه پیامبر اعظم(ص) ساری، حجت الاسلام دکتر محمود دیانی با صدور پیامی انتصاب دکتر کوروش نوذری را به سمت ریاست دانشگاه مازندران تبریک گفت.

متن این پیام بدین شرح است:

استاد ارجمند چناب آقای دکتر کوروش نوذری

سلام علیکم

با تقدیم احترام، انتصاب شایسته آن جناب به ریاست دانشگاه مازندران، موجب خرسندی و خوشحالی شد.

موسسه فرهنگی، پژوهشی و آموزشی پیامبر اعظم(ص) ساری از بدو تاسیس تاکنون از توانمندی و آثار علمی اعضاء هیات علمی آن دانشگاه، با کمال افتخار استفاده کرده است.

مرحوم دکتر فخرالدین اصغری آقمشهدی(ره) رئیس اسبق آن دانشگاه، از اعضاء هیات موسس این موسسه بود و جناب آقای دکتر میرخلاق میرنیا نیز در دوران ریاست خود، تفاهم نامه ارزشمندی را با این موسسه امضاء کرده بودند.

با شناختی که از مراتب تدین و ارزشمداری آنجناب و نیز نگاه عالمانه و پژوهش گرانه شما به موضوع دین، قرآن و اهل بیت(علیهم السلام) دارم، مطمئنم در دوران حضرتعالی، همکاری دانشگاه مازندران با این موسسه قرآنی که به دور از هیاهوهای سیاسی، به تولید محتواهای ارزنده و مورد نیاز در حوزه دین می پردازد، بیشتر خواهد شد و انشالله به اوج خواهد رسید.

با اغتنام فرصت، از همکاری های ارزشمند دانشکده الاهیات و معارف اسلامی و نیز معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه با موسسه، کمال تقدیر و تشکر را دارم.

ضمن تبریک صمیمانه از سوی خود، هیات موسس، هیات رئیسه و کارکنان موسسه به آنجناب و آرزوی موفقیت برای شما در خدمت به تعالی و رشد علمی جمهوری اسلامی ایران، از جنابعالی دعوت می کنم تا با تشریف فرمایی به موسسه پیامبر اعظم(ص) و آشنایی با فعالیت ها و آثار موسسه، موجبات دلگرمی و تشویق ما و محققان ارجمندمان باشید.

 

با تقدیم احترام

دکتر محمود دیانی

رئیس موسسه پیامبر اعظم(ص) ساری

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *